Scandinavian Outdoor butiker

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 410
Vardagar 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 12:00 - 18:00

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 397 0420
Vardagar 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 12:00 - 18:00

5.12. palvelemme 10-19. 6.12. suljettu.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 103 970 430
Vardagar 10.00 - 20.00
Lördag 10.00 - 18.00
Söndag 12.00 - 17.00

29.11. Black Friday 10.00-21.00. Sunnuntaisin välillä 24.11-22.12 olemme auki 12-18.

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 510
Vardagar 9.00-20.00
Lördag 10.00-19.00
Söndag 12.00-18.00

Itsenäisyyspäivä 6.12. klo 12.00 - 18.00 Joulukuun sunnuntait 22.12. asti klo 12.00 - 20.00

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 560
Vardagar 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 12:00 - 18:00

Torstaina 5.12 Palvelemme klo 10 - 18 Perjantai 6.12 Itsenäisyyspäivänä suljettu

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 540
Vardagar 10:00 - 20:00
Lördag 10:00 - 18:00
Söndag 12:00 - 18:00

Black Friday 29.11 klo 08:00-21:00 Itsenäisyyspäinä 6.12 klo 12-18 Sunnuntaisin 17.11-22.12 klo 12-20

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 520
Vardagar 10:00 - 18:00
Lördag 10:00 - 15:00
Söndag

6.12. - closed 22.12. - open 12-16

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 590
Vardagar 8-16
Lördag
Söndag

Huvudkontor (endast kontor, INGEN BUTIK).