Scandinavian Outdoor butiker

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 410
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 397 0420
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 103 970 430
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 510
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 560
Vardagar 10:00 - 18:00
Lördag 10:00 - 16:00
Söndag 12:00 - 16:00

Huom. Olemme pääsiäisenä auki seuraavasti:


Perjantai 10.4: Suljettu

Lauantai: 11.4: 10-16

Sunnuntai 12.4: Suljettu

Maanantai 13.4: 12-16

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 540
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 520
Vardagar
Lördag
Söndag

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
sales@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 590
Vardagar Puhelin: 10-14 / Chat 8-20
Lördag
Söndag

Huvudkontor (endast kontor, INGEN BUTIK).